مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از برگزاری دومین دوره انتخابات هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان در مرداد ماه امسال خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، رضا طالبی زاده در اولین جلسه هیات نظارت بر انتخابات هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران، با اشاره به اینکه در سال 1392 اولین انتخابات اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمان برگزار گردید، گفت: از آنجا که احکام اعضای هیات مدیره در شهریور ماه سال 92 صادر گردیده و مدت اعتبار این احکام سه ساله است، دومین انتخابات هیات مدیره کانون باید قبل از شهریور ماه امسال برگزار شود.

وی تصریح کرد: مطابق ماده 4 آئین نامه اصلاحی ماده 61 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران، اعضا هیات نظارت بایستی جهت فراهم نمودن مقدمات انتخابات طی اطلاعیه ای در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار و یا محلی و یا به طریقی که هیات مقتضی بداند به اطلاع عموم کانون سردفتران و دفتریاران رسانده شود تا واجدین شرایط عضویت در هیات مدیره کانون در مهلت قانونی ثبت نام نمایند.

طالبی زاده تشکیل یک هیات مدیره منسجم و هم فکر را عامل مهمی در ارتقاء جایگاه و ایجاد زمینه پیشرفت علمی و عملی سردفتران و دفتریاران دانست.

در پایان جلسه اعضای هیات نظارت بر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران به اتفاق آراء رضا طالبی زاده را به عنوان رئیس هیات نظارت و غلامعباس مبشری را به عنوان نایب رئیس و حمید کریمی را به عنوان دبیر انتخاب کردند و مقرر گردید اطلاع رسانی جهت ثبت نام واجدین شرایط عضویت کانون با ارسال پیامک از طریق سامانه های ارتباطی کانون سردفتران و دفتریاران انجام شود.