جایگاه دفاع مقدس برای نسل جدید به شیوه نو و جذاب انتقال یابد — کانون کرمان

14آگوست - توسط قاسمی - 0 - در اخبار

فرماندار شهرستان قرچک گفت: باتوجه به اینکه در گام دوم انقلاب هستیم و رسالتی که دستگاه های ما دربحث فرهنگی دارند باید این ایام پررنگ تر و گسترده ارائه شود.

به گزارش ایسنا‌، بهمن خطیبی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ، بیان کرد: برنامه های سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس امسال پربارتر از سال های گذشته در شهرستان قرچک برگزار می شود.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه در گام دوم انقلاب هستیم و رسالتی که دستگاه های ما در بحث فرهنگی دارند باید این ایام پررنگ تر و گسترده ارائه شود.

خطیبی تاکید کرد: با توجه به تهدیدات دشمن برنامه های را طوری طراحی کنیم که بازخورد خوبی در بین جوانان داشته باشد.

وی تصریح کرد: دفاع مقدس نقطه عطف انقلاب اسلامی است و باید جایگاه دفاع مقدس برای نسل جدید با صورت نو و جذاب انتقال یابد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: همه کشورهای جهان باید بدانند ، انسجام داخلی تمام گروه ها و جناح های سیاسی با وحدت و همدلی از این فضا بیرون خواهند آمد.

خطیبی گفت: کمیته های پشتیبانی و فرهنگی باید تشکیل شود و این ایام که همزمان با ماه محرم است از هیئات مذهبی، دانشگاه ها، مدارس و مساجد استفاده کرد.

وی با اشاره به سالگرد بازگشت آزادگان به کشور بیان کرد: آزادگان، بهترین سال‌های عمر خود را برای حفظ ارزش‌های اسلام و انقلاب، در طبق اخلاص گذاشتند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به برگزاری آیین تجلیل از این بزرگواران توسط بنیاد شهید، خاطرنشان کرد: بازگو کردن خاطرات آزادگان و لزوم ادامه راه این عزیزان، یکی از راه‌های ترویج و انتقال فرهنگ ایستادگی و مقاومت است، چرا که فرهنگ مقاومت یکی از درس‌های عاشورا است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *