چمران: جبهه مردمی در شورای وحدت ادغام نشده‌/مطرح کردن شاجا از ترس جمناست — کانون کرمان

6آگوست - توسط قاسمی - 0 - در اخبار

نایب رییس جبهه‌ مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: ممکن است ادامه حیات جمنا برای برخی خطرناک باشد و برای همین است که می‌بینیم اسامی مختلفی از جمله شاجا را در مقابل جمنا مطرح می‌کنند.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران عصر امروز (سه‌شنبه، ۱۵ مرداد) در همایش بزرگداشت روز خبرنگار که توسط جمنا برگزار شد، با انتقاد از برخی بی‌اخلاقی‌ها در فضای رسانه‌ای گفت: گاهی با یک خبر و فضاسازی دروغ، یک زندگی از هم پاشیده می‌شود و با تحریک یک فرد، طلبه‌ای را به شهادت می‌رسانند.

وی با بیان این که جریان انقلابی امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت نیاز دارد، تصریح کرد: اگر این وحدت حاصل نشود، ممکن است جهت جامعه تغییر یابد.

چمران با اشاره به اعتقاد برخی مبنی بر کوتاه‌مدت بودن حافظه مردم و فراموشی نارضایتی‌ها، گفت: من معتقد هستم حافظه مردم به‌طور کلی حذف نمی‌شود. من هیچ‌گاه کوتای ۲۸ مرداد و روز ۳۰ تیر را فراموش نمی‌کنم. چطور می‌شود جنایات آمریکا را فراموش کنیم؟

وی با بیان این که عده‌ای دوست دارند بگویند کار جمنا تمام شده است، گفت: این یک موج رسانه‌ای است و حکم همان کسی را دارد که شایعه کرد حلوا توزیع می‌شود و خودش هم باور کرد.

نایب رئیس جمنا ادامه داد: برخی از این نگرانند که یک جبهه‌ توانسته از طریق یک سازوکار از پایین به بالا، در مدت کوتاهی فردی را معرفی کند که در مقابل دولت مستقر، ۱۶ میلیون رأی کسب کند.

چمران با بیان این که ادامه و استمرار این حرکت مهم‌تر از خود این حرکت است، تصریح کرد: ممکن است ادامه حیات جمنا برای برخی خطرناک باشد و برای همین است که می‌بینیم اسامی مختلفی از جمله شاجا را در مقابل جمنا مطرح می‌کنند.

وی ادامه داد: با وجود این که برخی از ادامه حیات جمنا ناراحت هستند، اما ما کار را گسترده‌تر کرده‌ایم و کاری کردیم که همه در جبهه مردمی حضور داشته باشند و دست دوستی به همه می‌دهیم.

نایب رئیس جمنا با بیان اینکه سخنانی از این قبیل که جمنا در شورای وحدت ادغام شده، درست نیست، گفت: کار جمنا تازه شروع شده است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *