شهیدان رجایی و باهنر ‌خادمان حقیقی ملت بودند — کانون کرمان

6آگوست - توسط قاسمی - 0 - در اخبار

‌رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هفته دولت فرصتی بسیار مناسب برای بیان دستاوردهای نظام است تا مردم از خدمات انجام شده مطلع شوند.

‌به گزارش ایسنا‌، عصر سه شنبه جلسه ستاد برگزاری مراسم ۸ شهریور ماه در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با حضور مسئولان و نمایندگان دستگاه ها برگزار شد.

در این جلسه ‌حجت الاسلام سید محسن محمودی از اهمیت دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیرخم خاطر نشان کرد و گفت: جامعه ما باید بتوانید روش، رفتار، گفتار و عمل حضرت علی (ع) را چراغ راه خود قرار دهد و همه باید برای تبیین این عید سربازی کنیم.

وی ادامه داد: غدیر سرچشمه عاشورا است و باید جوانان و خانواده ها، این مناسبت را بشناسند و برابر مظلومیت حضرت علی، نام این امام همام را طنین انداز و جامعه را غدیری کنیم.

محمودی به فاجعه دردناک ۸ شهریور و شهادت شهیدان رجایی وباهنر اشاره کرد و افزود: باید ضمن معرفی این شهدا به نسل جوان به عنوان بهترین الگوهای مدیریتی در نظام اسلامی ‌با استفاده از این فرصت ها جریان نفوذ را رسوا و افشا کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: از آنجایی که در شهریور ماه چهره‌های ارزشمندی مانند شهیدان اندرزگو‌، لاجوردی، سرتیپ دستجردی، عراقی و فرزندش حسام، آیات شهید مدنی وقدوسی بدست رژیم منحوس طاغوت و منافقین مزدور به شهادت رسیدند، در مراسم  ۸ شهریور از این شهدا نیز تجلیل خواهد شد.

وی یادآور شد: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان خادمان حقیقی ملت بودند و این شهدا نام خود را در خدمت رسانی به مردم جاودانه کردند.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین با بیان اینکه، رجایی و باهنر با وجود هجمه‌هایی مختلف علیه کشور، ایستادگی کردند، عنوان کرد: این شهدای والامقام به لحاظ داشتن ویژگی های منحصر به فرد، اعتماد آحاد مردم را به خود جلب کردند.

حجت الاسلام محمودی اضافه کرد: یکی از ترفندها و رویکردهای دشمنان، ناکارآمد جلوه دادن نظام و ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب است و هفته دولت فرصتی بسیار مناسب برای بیان دستاوردهای نظام است تا هم مردم از خدمات انجام شده مطلع شوند و هم امیدوار باشند.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد تمامی دستگاه ها برنامه های خود را در جلسه آینده ارائه دهند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *