آغاز مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال — کانون کرمان

6آگوست - توسط قاسمی - 0 - در اخبار

مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین فصل لیگ برتر فوتبال ایران دقایقی قبل در شهر مشهد آغاز شد.

به گزارش ایسنا، قرعه‌کشی لیگ برتر نوزدهم از دقایقی قبل آغاز شد.

خداداد عزیزی، مجری این مراسم است. در ابتدای مراسم قرعه‌کشی، سرود ملی پخش شد.

بعد از آن احسان اصولی، رییس هیات فوتبال خراسان رضوی شروع به سخنرانی کرد و گفت: جام جهانی ۹۸ فرانسه در بازی با آمریکا، جام جهانی ۲۰۱۴، بازی با آرژانتین و جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل اسپانیا و پرتغال، بازی‌های مهمی بودند که فقط در یک دیدار پیروز شدیم اما به تک‌تک این بازی‌ها افتخار می‌کنیم. این جادوی فوتبال است.

وی افزود: خاطرات مشترک سازنده همدلی‌هاست و فوتبال نقطه وصل تمام نسل‌هاست.

اصولی گفت: ورزش و به ویژه فوتبال، یک پدیده اجتماعی است و مهم‌ترین پدیده معاصر است. رویکرد فعالان و مسوولان در خراسان رضوی بر همین تفکر بنا شده‌ است. مردم ایران در جای‌جای کشورمان به بهانه فوتبال بارها به جشن و شادی پرداختند.‌ مردم از بازی جوانمردانه و فداکاری بازیکنان می‌گویند و این فصل مشترکی برای همدلی است.

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: فوتبال وسیله‌ای برای فراموشی  ناملایمات زندگی‌ست. معجزه فوتبال همین است، فوتبالی که علم، اقتصاد و صنعت است و مجالی برای رویاپردازی و همدلی.

اصولی گفت: همه به قدر بضاعت تلاش می‌کنیم تا لیگ برتر با کیفیت بهتری دیده شود تا جوان مستعد این کشور، بداند اگر تلاش کند، ستاره شدن در فوتبال رویای محالی نیست. در خراسان رضوی هم تلاش می‌کنیم تا فوتبال و ستاره شدن، رویای دوری نباشد.

ادامه دارد…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *